Stránky jsou v rekonstrukci

Kurz Staň se Testerem!

Série kurzů s názvem Staň se Testerem je zaměřena na lidi mimo IT, kteří chtějí změnit obor. Kurz nepředpokládá žádné předchozí znalosti IT.  Pusťte si naše informativní video Jak se dostat do světa IT!

Kdo jsme?

Jsme tým, který propojuje IT specialisty s klienty. Pomáháme šikovným IT najít zajímavé projekty.

Proč kurzy?

Nemáme! Nejsou! Neustále slýcháme od klientů i kandidátů, že je nedostatek lidí v IT. Nejde jen o experty, hlad je i po nováčcích.

Proč být v IT?

IT patří budoucnost. Informační technologie se budou využívat stále více ve všech oborech. Žádná organizace se dnes neobejde bez informačního systému. Navíc, platy v IT jsou dnes vysoce nad průměrem.

Jak začít v IT?

Jako Tester! Nemusíš umět programovat, ani mít IT vzdělání. Stačí jen selský rozum, chuť se učit a rád objevovat chyby. Dnes to děláš téměř každý den ani o tom nevíš. Nepodařilo se ti dokončit nákup v e-shopu? Štve tě to? Voláš / píšeš na zákaznickou linku?  Chyba! Jsi tester, který pracuje zadarmo.

Tester je výborná startovací pozice v IT. Zjistíš, jak IT projekt funguje, pochytíš IT slang, poznáš další IT role. Když budeš chtít, budeš se učit a vytrváš, máš otevřené dveře k dalším pozicím. Nemusí to trvat 5 let jako v jiném oboru, kde tě „možná“ někdy povýší.

Pro koho je školení určeno?

Pro všechny co hladoví po nových znalostech. Pro všechny, co nemají zkušenosti / vzdělání v IT. Pro ty co teprve studují IT a chtějí si vyzkoušet něco z praxe. Pro všechny co umí svázat větu, mají selský rozum a především mají chuť něco změnit ve svém profesním životě.

Vyplníš nám jednoduchý test (nemusíš se bát, chceme ověřit, jestli umíš číst, psát a počítat) a můžeš přijít. Tím, že projdeš úvodním testem, máš slušné předpoklady se Testerem skutečně stát!

Co si vzít na školení?

Svůj notebook na druhou část školení. Pokud chceš být ajťák, bez noťasu se nehneš. Každý je zvyklý na svůj komp a abychom neztráceli čas se zaškolením na našich PC, je nutné si vzít počítač. Zároveň si na něj nainstaluješ prográmky potřebné pro praktické části kurzů a doma můžeš trénovat.

Co se naučíš?

Prozradíme ti co / kdo je v IT. Budeš vědět, že Java není motorka, ale jazyk. Testera si nespleteš s testrem v parfumérii. Naučíme tě jak se správně prezentovat a na co se zaměřit. Hlavně tě naučíme praktické testování a SQL. To stačí, abys mohl /a začít pracovat jako Tester/ka a nepřipadal/a sis na IT projektu jako „ítý mimoň“.

Délka školení:
7x 4 hodiny

Kolik tě to bude stát?

Nechceme na tobě vydělávat, ale zdarma kurzy neposkytujeme. Důvod je jasný. Hledáme lidi, co mají opravdu zájem se učit. Proto nabízíme celou sérii 3 kurzů za zvýhodněnou cenu 13.500 CZK včetně DPH. K tomu je jako bonus zdarma Workshop a příprava na IT pohovor.

Termíny kurzu:

Aktuální termíny kurzů naleznete na stránkách společnosti Acamar.

Kurz Staň se Testerem se skládá z kurzů:

Příprava na pohovor

Kurz Příprava na pohovor je bonus po absolvování kurzů Testing, Základy SQL a Web services zdarma. Řekneme si jak se připravit na pohovor a zahrajeme scénku „Jak probíhá IT pohovor“, který je specifický. Pobavíme se o výhodách a nevýhodách práce na hlavní pracovní poměr a na živnost.
 
Agenda:
  • Jak se připravit na pohovor
  • Jak probíhá pohovor v IT
  • Ukázkové otázky
Délka školení:
1x 2 hodiny
 

Workshop

Kurz Workshop je bonus po absolvování kurzů Testing, Základy SQL a Web services zdarma. Na kurzu ti ukážeme reálnou práci testera. V praxi uvidíte použití všeho, co jste se naučili.
 
Agenda:
  • Otestování aplikace přes webový prohlížeč
  • Validace dat v DB
  • Otestování aplikace přes REST
Délka školení:
1x 2 hodiny