Kurz Staň se Testerem!

Série kurzů s názvem Staň se Testerem je určena pro ty, kteří mají zájem o změnu kariéry do IT, ale zatím nemají s touto oblastí žádné zkušenosti. Kurz nabízí účastníkům možnost naučit se základy testování softwaru a nastartovat tak jejich kariéru v IT.

Proč zvolit kariéru v IT?

Informační technologie jsou budoucností každého odvětví. Žádná organizace dnes nemůže fungovat bez robustního informačního systému. Navíc, odměny v IT oboru jsou často výrazně nad průměrem.

Jak se stát testerem?

Začít jako tester nevyžaduje předchozí zkušenosti s programováním nebo IT vzdělání. Stačí zdravý rozum, chuť se učit a schopnost odhalovat chyby. Tato role je ideální vstupní bránou do IT sektoru, neboť umožňuje pochopit fungování IT projektů, seznámit se s IT terminologií a poznat další role v IT.

Výzva pro firmy

Tímto školením si může Vaše firma vyškolit vlastní testery, úplně bez praxe. Využijte příležitosti rozvíjet interní kapacity své firmy a investujte do dovedností a vzdělání svých zaměstnanců.

Komu je kurz Staň se Testerem určen?

Kurz je určen pro všechny, kteří mají zájem o nové znalosti a dovednosti. Zvláště pro ty, kteří zatím nemají zkušenosti nebo vzdělání v IT. Kurz je také vhodný pro ty, kteří již studují IT a chtějí získat praktické zkušenosti.

Co kurz Staň se Testerem zahrnuje?

Kurz je balíček kompletní přípravy pro manuálního Testera, který se skládá z následujících kurzů:

Co se účastníci naučí?

Účastníci se naučí základy IT, včetně toho, co znamená být testerem. Kurz jim poskytne dovednosti a znalosti potřebné pro úspěšný vstup do role testera. To zahrnuje praktické testování, SQL a webové služby.

Co si vzít na školení?

Svůj notebook od třetí části školení. Pokud chceš být ajťák, bez noťasu se nehneš. Každý je zvyklý na svůj komp a abychom neztráceli čas se zaškolením na našich PC, je nutné si vzít počítač. Zároveň si na něj nainstaluješ prográmky potřebné pro praktické části kurzů a doma můžeš trénovat.

Délka školení

6x 4 hodiny + 2 hodiny Workshop
 

Cena kurzu

13 500 Kč + DPH

Termíny kurzu:

Aktuální termíny kurzů pro veřejnost naleznete na adrese: www.lucietvrdikova.cz.

Pokud máte zájem o uspořádání kurzu přímo ve vaší firmě, neváhejte nás kontaktovat. 

Workshop

Workshop je bonusovým kurzem po absolvování kurzu Staň se Testerem. Kurz je předtočený a dostupný online po odevzdání domácích úkolů. Na kurzu demonstrujeme reálnou práci testera. Uvidíte praktické využití všeho, co jste se naučili, a dostanete možnost získat zkušenosti z první ruky.
 
Agenda:
  • Otestování aplikace přes webový prohlížeč
  • Validace dat v DB
  • Otestování aplikace přes REST
Délka školení:
1x 2 hodiny