Kurzy pro firmy

Kurzy pro veřejnost

Kurzy pro veřejnost naleznete na adrese: www.lucietvrdikova.cz

Aktuální nabídka kurzů pro firmy

Máte zájem o jiný kurz? Umíme připravit kurz dle Vašich potřeb. Neváhejte nás kontaktovat!

Staň se testerem!

Staň se Testerem!

Kompletní kurz, který Vás připraví na pozici Tester. Kurz se skládá z kurzů Testování, Základy SQL, Webové služby, Příprava na pohovor a Workshop. Kurz nepředpokládá předchozí znalosti IT.

Testování

Testování

Kurz poskytuje základní informace o tom, co je to IT projekt a jakou roli v něm hraje Tester. Kurz se skládá z teoretické i praktické části. Zkusíte si testování aplikace a mnoho dalšího!

SQL

Základy SQL

Databáze je nedílnou součástí každé aplikace. Naučte se s ní pracovat! Praktická část je vyučována na databázi Oracle s použitím Oracle SQL Developeru.

webové služby

Webové služby

Na webové služby jako Tester brzy narazíte. V programování znamenají velký trend. Vysvětlíme Vám principy HTTP na příkladech a naučíme Vás pracovat s nástrojem SoapUI.

Information technology concept in tag cloud on white background

Úvod do IT nejen pro recruitery

Co je to IT projekt, jaké má fáze a jaké pozice jsou v IT? To by měl vědět každý zaměstnanec v IT firmě, i když to zrovna není ajťák. Kurz lze přizpůsobit Vašim potřebám.

Scrum a vývoj v Agile​

Scrum a vývoj v Agile

Seznamte se s agilními praktikami a jak se s nimi mění vývoj i testing. Přiblížíme vám, jak funguje Scrum, na jakých principech stojí a jaké výhody jeho implementace může přinést.

Testing

Testing pokročilí

Kurz obsahem odpovídá základní testerské zkoušce. Prohloubí Vaše teoretické i praktické znalosti. Prohlubte své znalosti v testingu, teorie Vám pomůže u pohovoru nebo u zkoušky. Dynamické techniky vylepší vaše test cases. Kurz navazuje na základní kurz Testování.

SQL

SQL pokročilí

Naučíme Vás složitější selecty i vytváření vlastních tabulek. Kurz navazuje na základní kurz SQL a probíhá pouze v českém jazyce.

automatizace WS

Úvod do automatizace WS

Kurz navazuje na Testování a webové služby. Testování vás baví a zajímá vás, kam dál? Pojďte si s námi vyzkoušet No-Code automatizaci a podívat se, jak automation testeři přemýšlí. Projdeme si základní principy, různé druhy automatizace a možné nástroje.

Připravujeme

courses-06-free-img.jpg

Selenium

Nástroj Selenium je open source framework určený pro automatizované testování webových aplikací na různých prohlížečích.

woman-girl-beauty-mask-3192

Cucumber

Nástroj podporující automatické testování. Testy nemusí psát jen programátoři nebo testeři. Analitici mohou pomocí tohoto nástroje sepsat spolu s analýzou i test na akceptační kritéria.