Akademie digitálních dovedností nejen pro moderní podnikatele

Informace o akademii digitálních dovedností nejen pro moderní podnikatele

Dotovaná cena 1 980 Kč v programu Jsem v kurzu.

Zahajte digitální transformaci s naším intenzivním online kurzem. Je ideální pro budoucí a začínající podnikatele, kteří se chtějí zdokonalit v digitálních dovednostech. Jste na startu podnikání a chcete být více vidět a zvýšit svou konkurenceschopnost?

Kurz není jen pro podnikatele, ale i nepodnikatelé získají cenné znalosti a dovednosti pro zvýšení své uplatnitelnosti na trhu práce.

Kurz je navržen tak, aby začátečníkům poskytl klíčové online nástroje a znalosti potřebné k podnikání v digitální éře. Co Vás čeká? 

 • Profesní síť LinkedIn 
 • Grafický editor Canva 
 • Umělá inteligence 
 • Vytvoření webu a SEO 

Naučíme Vás základní digitální dovednosti, které Vám ušetří náklady za placeného experta. Kurzem Vás provedou 4 zkušené lektorky. 

Kurz je zaměřen na osvojení práce v digitálních nástrojích a rozvoj IT kompetencí: 

 • Získání většího portfolia klientů s pevnými podnikatelskými základy 
 • Sebeprodej v online světě 
 • Vystavujte faktury snadno a efektivně 
 • Zjednodušte si život s umělou inteligencí 
 • Vytvořte poutavé webové stránky 
 • SEO – být vidět ve vyhledávačích, znamená existovat
 • Jak prodávat své produkty či služby online 
 • Sběr kontaktů prostřednictvím e-mailových nástrojů 
 • Základy grafiky a tvorba vizuálů v Canvě 

Záznam práce s aplikacemi bude dostupný pro účastníky kurzu po dobu 1 měsíce.

Kurz probíhá v českém jazyce a má maximální kapacitu 15 lidí.

Obsah akademie digitálních dovedností nejen pro moderní podnikatele

Délka kurzu

20 hodin

 • 6 online webinářů v délce 3 hodiny 2x denně v čase 8:30-11:45 a 12:45-16:00
 • 2 hodiny skupinové online konzultace v dalším týdnu po kurzu

Cena kurzu s dotací v programu Jsem v kurzu a podmínky dotace

Využijte dotaci z programu Jsem v kurzu na vzdělávací kurz od úřadu práce a zaplaťte 18% ceny, tj. 1 980 Kč. Podmínkou je 80% účast na kurzu, což znamená, že můžete chybět na 4 hodiny kurzu. 16 hodin kurzu je zároveň minimální účast, kterou musíte splnit, aby Vám byla dotace poskytnuta. V opačném případě hradíte doplatek kurzu 82% Vy.

Registrace přes Jsem v kurzu

Uzávěrka přihlášek přes dotaci je 30 dní před začátkem kurzu. Vzhledem k tomu, že mohou nastat problémy s přihlášením, doporučujeme nenechávat přihlášku na poslední chvíli.

Nejsme rekvalifikační zařízení a tak kurz nespadá do kategorie zabezpečené či zvolené rekvalifikace.

Update k návodu: Termíny již nejsou na samostatné stránce, ale součástí detailu kurzu. Opraveno přihlášení přes Identitu občana.

Doporučujeme se přihlásit z počítače nebo notebooku v prohlížeči Chrome nebo Edge. Přihlášení přes mobil nebo tablet nemusí správně fungovat. Safari prohlížeč může mít problémy.

K přihlášení lze využít datová schránka fyzické osoby. Pozor! Nefunguje přihlášení datovou schránkou OSVČ.

Dále se lze přihlásit identitou občana. Založení identity je přehledně popsáno zde. Doporučujeme využít bankovní identitu.

Doporučujeme si v přihlášce dát záležet na popisu Vaší motivace, proč chcete kurz absolvovat. Ta je pro ÚP rozhodující pro schválení Vaší účasti.

V případě dotazů zkuste nejprve přečíst FAQ pro program Jsem v kurzu.

Nelze se přihlásit? Zkuste vypnout blokování cookies, případně VPN (např. firemní VPN). V případě problémů s přihlášením na termín je nutné kontaktovat podporu aplikace ÚP a to lze pouze e-mailem. Doporučujeme s přihlášením na kurz nečekat na poslední chvíli, protože se může stát, že v systému nebudete mít vyplněné veškeré Vaše informace a bude nutné problém řešit s podporou. Což může trvat i několik dní.

Dotace se spoluúčastí 18% je určena na vzdělávací kurz. Nejedná se o rekvalifikaci.

Z FAQ na jsemvkurzu.cz:
„Abychom Vám mohli poskytnout finanční podporu na kurz, musíte být veden/a v evidenci Úřadu práce ČR, a to jako uchazeč o zaměstnání nebo zájemce o zaměstnání. Pokud veden/a nejste, současně s přihláškou na kurz bude s Vaším souhlasem podána také žádost o vedení v evidenci zájemců.“
„Při odeslání žádosti o kurz máte možnost zakliknout, že po absolvování kurzu chcete být z evidence zájemců o zaměstnání vyřazeni. Pokud tuto možnost nezakliknete, budete nadále veden po absolvování vzdělávání v evidenci zájemců o zaměstnání a budete kontaktováni úřadem práce ve věci další spolupráce.“

Vybrat můžete jakoukoliv pobočku ÚP, v případě Prahy je lepší vybrat konkrétní pracoviště městské části a nevybírat Krajskou pobočku Praha.

Odpověď na dotaz, zda by rodič na rodičovské dovolené přihlášením na kurzu musel ukončit pobírání rodičovské, jak se někdy mylně můžete dozvědět. „Příspěvek na úhradu ceny kurzu digitálního vzdělávání může dostat i rodič, který je na rodičovské dovolené. Skutečnost, že se pro potřeby vzdělávání zaeviduje na Úřadu práce jako zájemce o zaměstnání nijak neohrožuje pobírání rodičovské dovolené.“

Cena kurzu bez dotace

Cena kurzu bez dotace je 11 000 Kč s DPH.

Termíny kurzu

Den v týdnuDatumDopolední výukaOdpolední výuka
úterý14.5.20248:30 – 11:4512:45 – 16:00
středa15.5.20248:30 – 11:4512:45 – 16:00
čtvrtek16.5.20248:30 – 11:4512:45 – 16:00
středa22.5.20249:00 – 11:00
Uzávěrka přihlášek přes dotaci je 30 dní před termínem akademie.

Forma kurzu

Kurz probíhá online na platformě Zoom, se kterou vás před kurzem naučíme pracovat v předtočeném videu.

Co potřebuji na kurz

Na kurz potřebujete vlastní PC či notebook, rychlé a stabilní připojení k internetu. Základní uživatelská znalost PC a počítačová gramotnost. Pozitivní postoj k technologiím.

Lektorky kurzu

Lucie Tvrdíková

Lucie Tvrdíková

Lucie má letitou praxi v přípravě a realizaci nejen IT kurzů pro veřejnost. Již více než 6 let pomáhá career switchers (neIT lidem) s rekvalifikací na pozici IT Testera. Ve firmách se věnuje firemnímu vzdělávání a IT konzultacím. Na kurzech čerpá ze své praxe Java vývojářky a Scrum Mastera.

Lektorka Blanka Rubišová

Blanka Rubišová

Blanka je HR konzultantka s více než 15 letou praxí v oblasti lidských zdrojů. Pomáhá klientům nastavovat interní HR procesy a nalézt vhodné spolupracovníky. Nejen uchazečům o práci, ale i firmám radí, jak optimalizovat LinkedIn profily, aby zvýšili svoji hodnotu na trhu.

Lektorka Lenka Kotousová

Lenka Kotousová

Lenka je certifikovanou koučkou EMCC. Ve své lektorské praxi se zaměřuje na rozvoj podnikatelských dovedností pro získání více zákazníků v rámci svých online programů. Také se věnuje lektorské činnosti v oblasti komunikačních a leadership dovedností manažerů v IT firmách.

Lektorka Tereza Birková

Tereza Birková

Tereza je HR specialista a sales konzultant. Má více jak 4 roky zkušeností v optimalizaci interních procesů. Působila jako interní lektorka v oblasti procesního managementu. Baví ji objevovat neustále nové digitální nástroje pro usnadnění pracovního života. Pohybuje se v oblasti IT, B2B a retail.

E-book s checklistem